Ukázky oprav

Ukázky z oprav autoplastů a motoplastů

Zde jsou fotografie z oprav autoplastů a motoplastů provedených firmou Dr-plast. Jedná se opravy plastových částí blatníků, zrcátek, světlometů a jiných oprav plastů.

Opravy autoplastů v roce 2020

Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů.Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů.

***

Opravy autoplastů v roce 2018

Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy auto a moto plastů. Opravy moto plastů. Opravy moto plastů. Opravy moto plastů. Opravy auto plastů. Opravy auto plastů. Opravy auto plastů. Opravy auto plastů.